Varna Yapı

Boya ( Boyama Uygulamaları )

Her türlü mekanda plastik boya, yağlı boya, saten boya, silikonlu boya uygulamaları ve dış cephe boya ve kaplaması deneyimli ekiplerimizce yapılmaktadır. Boya badana işlerinin gerçekten ustalık gerektiren, özen isteyen bir iş olduğu bilinci ile yaşam mekanlarınıza renk katıyoruz.

Nasıl uygulanır?
Boya iyice temizlenmiş zemine uygulanır. Bu temizlik yapılırken kabaran yerlerin kazınarak alçı ile yoklama yapılması ve iyice zımparalanması gerekir. Zemin pürüzsüz hale gelinceye kadar yoklama iğine devam edilir.

Rutubet alan duvarlar iyice kazınarak yüzey temizlenmeli sıva takviyesi yapılmalı ve rutubet önleyici, su tutucu malzemeler yüzeye uygulanarak normal boya işlemlerine geçilmelidir.

Plastik boya her türlü yüzeylere uygulanır ve maliyeti düşüktür. Silinme özelliği yoktur. Silikonlu ve saten boyalar pürüzsüz yüzeylere uygulanır. Bu yüzeyler genelde alçı sıva ile elde edilir. Bu tip boyaya karar verildiğinde alçı sıva yapılmasını göze almak gerekir. Maliyetleri plastik boyaya göre yüksektir. Silikonlu boyaların silinebilme özelliği vardır. Uzun ömürlüdür.

Boya seçerken kalitesine, örtücü özelliğine, dayanıklılık süresine, kullanım rahatlığına dikkat edilmelidir. Bir boyanın markası önemlidir.

Varna Yapı Dekorasyon & İç Mimarlık deneyimiyle ve titiz ekibi ile boya, badana işlerinizde ekonomik ve usta çözümler sunmaktadır.

Yılların tecrübesini müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet olarak sunan Varna Yapı iç dekorasyon, modern dekorasyon çizgilerinden, klasik dekorasyon tasarımlara kadar farklı pek çok alanda hizmet sunmaktadır.

Nerelerde Kullanılabilir?
- Büro ve İşyerleri
- Sanayi Yapıları
- Hastaneler
- Restaurantlar
- Spor Salonları
- Alış-veriş Merkezleri
- Bankalar
- Mağazalar
- Konutlar
- Metrolar
- Fabrikalar
- Prefabrik Yapılar
- Konferans Salonları
 

HIZLI TEKLİF AL Whatsapp