Varna Yapı

Ücretsiz Keşiflendirme

ÜCRETSİZ KEŞİFLENDİRME

Keşiflendirme ile çalışma yapılacak alanda neler yapılması gerektiğini daha iyi analiz edebilmek ve müşterilerimize gereken bilgilendirme yapabilmek için ücretiz olarak yapmaktayız.

Çalışma yapılacak alanlarda yerinde Keşif / Ölçümleme vb çalışmaları gerektiren işlerdir. Ücretsiz keşif çalışması için uygun olduğu bir gün ve saat belirlenerek sizden almış olduğumuz adresinizde ücretsiz keşif çalışması yapılır. Keşif çalışması, yapılmasını istediğiniz yerin; tarafımızdan net olarak anlaşılması, yapılabilirlik analizi, metraj ölçümleri, uygun ürünlerin belirlenmesi, çalışmanın kaliteli ve verimli olarak tamamlanması ve ücretlendirmenin sağlıklı belirlenmesi için önemlidir.

Keşif çalışması, talepleriniz en iyi biçimde anlamamız ve size en uygun teklifi sunabilmemiz için gereklidir. Keşif gerektiren işleriniz için keşif yapılmadan fiyat teklifi vermemiz mümkün değildir.

Keşif için belirlenen zamanda işin sahibinin mutlaka adreste bulunması işin niteliğinin tam olarak belirlenmesi için gereklidir. Herhangi bir sebeple o gün ve saatte, iş sahibi adreste bulunamayacağu durumda randevunuzu iptal ettirmeniz ya da tarihi revize etmenizi önemle rica ederiz.

 

 

HIZLI TEKLİF AL Whatsapp