DÜNDEN BUGÜNE VARNA YAPI

1996 yılında başladığımız inşaat sektörüne 2002’de DEKOSAN İnşaat olarak devam ettik. Şantiye ve Renovasyon gurubunda aktif olarak hizmet vermekteyiz. Büyük projelerdeki başarımızı ve tecrübelerimizi daha kurumsal ve profesyonel olmak için çaba sarfetmekteyiz. Amacımız müşteri beklentilerini karşılamak, kalıcı ve uzun vadede çözümler üretmek. Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda memnuniyeti en üst seviyede tutmak için, VARNA YAPI olarak yeni bir oluşuma imza attık.

Hedefimiz; sektörün lider markası olmak.

Mimar, inşaat uzmanlarına ve site yönetimlerine, uzun yıllara dayalı tecrübemiz ve teknik yetkinliğimiz ile, geniş kapsamlı ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Yaşamımızın büyük bir bölümünü kapalı mekanlarda geçiriyoruz. Bir iç mekanda kendimizi rahat ve huzurlu hissetmemiz için, mekanın ahenkli olması gerektiği kadar, binanın da zararlı maddeler içermeyen, nahoş kokular, küf ve gürültü barındırmayan sağlıklı bir yapıya sahip olması gerekir.

Uzman ekibimiz, müşterilerimize yapılacak işler hakkında bilgi vermek ve teknik uygulamalarda destek sunmak üzere hazır bulunur. Teknikerlerimiz, özel olarak üretici firmalarla uyumlu hale getirilmiş ürünler ile üretkenliğin arttırılmasını ve örneğin denizlik montajı ve subasman oluşturma gibi ayrıntı gerektiren çözümlerin doğru şekilde uygulanması için müşterimize destek verir.

Sorumluluk bilinci içerisinde gerçekleştirilen sürdürülebilir eylemler, kurumsal felsefemizin bir parçasıdır. Varna Yapı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri sayesinde kurulduğu yılından bugüne kadar yüzlerce müşterisine ısıtma yakıtı tasarruf edilmiştir. Böylece ekolojik dengenin korunmasına ve bundan sonraki nesillere ve güvenli sağlıklı bir gelecek sunulmasına katkı sağlanmaktadır.

Varna Yapı, her türlü yapı projesi ve estetik tarz için, sınırsız tasarım olanakları eşliğinde geniş spektrumlu çözümler sunmaktadır. İster alt yüzey için uygun bir ürün, ister mükemmel sıva, dekoratif kaplama ya da yenilikçi akustik çözümler. Mümkün olan her konuda sizlere yardımcı ve sizlerle birlikte, sahada kullanılan ürünlerinin en kaliteli şekilde uygulanmasına destek oluyoruz.

Tek Elden: Ürün, Aksesuar ve Danışmanlık

Size, en geniş yelpazede dış cephe ısı yalıtım sistemlerini, bu sistemlere mükemmel şekilde uyan aksesuarları ile birlikte sunabiliyoruz. Bunun dışında standart detayları, proje bazlı çözümler, yapı fiziği danışmanlığı ve sahada proje analizleriyle de sizlere destek veriyoruz. Özel tasarım istekleri için ayrıca Varna Yapı Diyazn Ekibimiz var. Bu ekip, arzu edilen renk ve ürün konseptleri ile, dış cephe hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı oluyor.